Akademie

Tenisová akademie je určena pro hráče různých výkonností, a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče. Skupiny jsou rozděleny podle výkonnosti a věku.

https://www.palaviznertennis.cz/wp-content/uploads/kemp_2019-20.jpg

Školička

https://www.palaviznertennis.cz/wp-content/uploads/kemp_2019-26.jpg

Školička je určena dětem od 4 let, které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti nebo jen získat nové kamarády. Program tenisové školičky je uzpůsoben věku a výkonnosti dětí. Tenisovou raketku doporučujeme pořídit až po konzultaci s trenérem, který vám ochotně poradí s výběrem velikosti.

Závodní tenis

Podmínky a program pro hráče věnující se závodnímu tenisu sestavujeme individuálně. Respektujeme jak individualitu hráče, tak to, zda se jedná o tenisty, kteří se chtějí vydat na profesionální dráhu, o sportovce, kteří potřebují splnit výkonnostní kritéria pro to, aby splnili podmínky k získání sportovního stipendia na světových školách a univerzitách, ale i o hráče, kteří prostě jen požadují maximální profesionální servis bez ohledu na své tenisové ambice.

https://www.palaviznertennis.cz/wp-content/uploads/pala-vizner-tennis-kemp-26-8-30-8-2019-37.jpg

Poradenství a konzultace

https://www.palaviznertennis.cz/wp-content/uploads/kemp_2019-2.jpg

Dále poskytujeme poradenství formou konzultací pro trenéry, hráče a případně jejich rodiče. Konzultace se týkají nejen techniky, taktiky, fyzické přípravy, regenerace a životosprávy, ale také správně zvoleného programu během celého roku. Soukromé lekce s Petrem Pálou nebo Pavlem Víznerem pouze po individuální konzultaci.